9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Відео: Нібулон відродив зимове судноплавство Південним Бугом

Буксири з караванами барж Нібулону прокладають собі шлях крізь льоди. Відтепер судноплавство Південним Бугом стало цілорічним.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Николаевские Вести.

Відео, яке я пропоную вам переглянути, – красномовне твердження того, що судноплавство на українських річках має бути цілорічним.Для нашої компанії річка Південний Буг стала своєрідним випробувальним майданчиком. Маючи найсучасніший на сьогодні вантажний флот в Україні, ми почали здійснювати перевезення на цій водній артерії цілий рік. Звичайно, наш флот має відповідний льодовий клас і здатен працювати при товщині льоду 20-40 см та в умовах хвиль висотою до 3-х метрів.Всього за кілька місяців ми отримали унікальний досвід навігації в складних льодових умовах (товщина льоду до 20 см) з суворим дотриманням усіх правил безпеки і поекспериментували з різними схемами проведення караванів по Південному Бугу (що ви і побачите у відео). Низка ефективних організаційних заходів, висока маневреність і потужність буксирів дозволила пройти судну складні ділянки Південного Бугу. Я вдячний усім капітанам та екіпажам нашої судноплавної компанії на чолі з директором Олексієм Лаліним – справжнім патріотам нашої компанії і України, які сьогодні працюють над виконанням стратегії розвитку нашої компанії. У непростих умовах ми з року в рік досягаємо рекордних показників, займаючи лідерські позиції в українському судноплавстві та у відродженні річкових перевезень. Але хочу наголосити, що це не лише наша перемога, це приклад і для інших компаній так само патріотично працювати на благо рідної країни. Ми на власному прикладі демонструємо: цілорічна навігація – це реальність. Але що ми натомість бачимо? Позаминулого року за сприятливих погодних умов судноплавство на Дніпрі було зупинено від листопада до березня. А цієї зими можна було б не зупиняти цілорічну навігацію і в січні працювати в нижній частині Дніпра, але Каховський шлюз був закритий відразу після новорічних свят. Дніпро стояв через те, що чиновники Міністерства інфраструктури були банально не здатні забезпечити безперебійну поточну роботу підпорядкованого їм господарства. А замість цього займалися піаром корупційного законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» № 2475а. Цілорічна навігація – це здійсненна мрія. Все в наших силах. Але для цього необхідно одне-єдине: влада має дослухатись до українського бізнесу та працювати в національних інтересах. Ми закликаємо Міністерство інфраструктури працювати в інтересах українських компаній та прислухатись у т. ч. і до думок фахівців нашої компанії, які мають реальний досвід у здійсненні судноплавства українськими річками. Зверніть увагу та підтримайте альтернативний законопроект № 2475а-4 «Про внутрішній водний транспорт» групи народних депутатів міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток річок». На нашу думку, саме він спрямований на розвиток внутрішніх водних шляхів та відродження суднобудівної галузі України.Наше майбутнє і майбутнє України в наших руках.

Опубліковано Олексієм Вадатурським Понеділок, 4 лютого 2019 р.

Наш флот має відповідний льодовий клас і здатний працювати при товщині льоду 20-40 сантиметрів і в умовах хвиль висотою до трьох метрів. Ми на власному прикладі показуємо: цілорічна навігація – це реальність, – прокоментував генеральний директор ТОВ СП НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають