9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Від чого залежить якість утеплення

Підготуйте стіну будинку до утеплення. Перед утепленням “мокрим” способом бажано підготувати стіни фасаду. Якість стін та їх покриття буває різним. Фасад з западинами та опуклостями – звичайна справа. Наша мета – вирівняти стіни або підібратися до цього якомога ближче. Якщо знехтувати вирівнюванням та не закласти проблемні місця утеплювачем, порожнину під пінопласт можна легко пробити з невеликим зусиллям. Та ж історія з ділянками фасаду, що випирають, їх потрібно збити! Під утеплювачем, покладеним у такому місці, у місцях навколо «горба» залишаються порожнечі. Якщо вирівняти стіну або хоча б зменшити перепади до 1-2 см, проблем із порожнечами під пінопластом можна уникнути.

Крім того, після вирівнювання фасаду (при необхідності) оглядаємо поверхню стіни та оцінюємо її стан. Нам знадобиться клейова суміш, щоби міцно закріпити утеплювач на стінах.Якщо ви замислюєтеся про утеплення квартир зовні у Києві на lufikalp.com.ua ви знайдете всю інформацію та найкращих фахівців.

Нюанси під час проведення фасадних робіт

Якщо стіни пофарбовані та фарба облізла, чистимо там, де вона облізла. Якщо стіни забарвлені фарбою ПФ, їх необхідно ретельно очистити та відколоти. Проведіть долонею по передній частині стіни, і коли у вашій долоні нічого не залишиться, ні порошинки, ні частинок, тоді ви можете не ґрунтувати.

Пробіглися по стіні та знайшли: пил, пісок, бруд, фарба – отже, тут треба чистити фасад, щоб сліди зникли. Буває, що стіни в жахливому стані і скільки їх не чисти, все одно щось кришитиметься і відвалюватиметься з їхньої поверхні. Це ознака того, що потрібно штукатурити та шпаклювати стіну. Неважливо, збираєтеся ви шпаклювати або штукатурити, обов’язково добре підготуйте поверхню за допомогою макловиці валика або розпилювача.

 Слід вибирати сировину надійних виробників та не економити зайвої, адже це буде наша база. Стіни зазвичай ґрунтують макловицею (пензлем), валиком або розпилювачем. Макловиця є найкращим інструментом для підготовки стін, добре наноситься на покриття і ретельно просочує стіни, водночас очищаючи завдяки щетині. 

Якість та щільність пінопласту дуже важливі, адже без якісної підкладки не буває якісного, теплого та міцного фасаду. Найпопулярніший матеріал через свою ціну і практичність – це просто негорючий пінополістирол, часто званий в народі пінопластом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають