9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Різноманітність сучасних стільниць

На кухні відбувається щоденне приготування їжі, що робить її часто відвідуваним приміщенням, якому доводиться протистояти різним впливам. Вибір стільниці надзвичайно важливий, тому що вона є найбільш функціональною частиною кухонних меблів і має ідеально відповідати потребам користувачів. При виборі важливі експлуатаційні характеристики та вид матеріалу, тому не варто недооцінювати вибір виробу.

Який матеріал найкращий для стільниці

Магазин Томек пропонує кілька найбільш популярних варіантів:

  • Мармур та граніт. Натуральний камінь – це розкішний матеріал з тривалим терміном служби, стійкий до пошкоджень, що радує простотою догляду.
  • Ламінат — це найчастіше використовуваний матеріал для стільниць, який може імітувати поверхні таких матеріалів, як бетон, камінь або дерево. Матеріал простий у догляді, доступний за вигідною ціною, але у разі пошкодження не підлягає ремонту та потребує заміни всієї поверхні. Таким чином, коротший термін служби стільниці з ламінату є її недоліком.
  • Бетон. Давно є найпопулярнішим матеріалом для сучасної кухні. Бетонна основа столу дуже міцна і відрізняється простотою у догляді. Єдиним мінусом бетону є її пориста структура. Тобто при залишенні на поверхні бруд може проникнути в матеріал, що унеможливить виведення плям навіть спеціальними речовинами.
  • Кераміка – до свого списку під час ухвалення рішення обов’язково варто включити керамічні плити, які дуже міцні, гігієнічні та прості у догляді.

Стандарти для матеріалу стільниці суворі – він повинен бути стійким до впливу тепла, хімічних речовин, подряпин та ударів. Оскільки кухонні стільниці відрізняються не лише за кольором, а й за змістом, важливо розуміти всі характеристики. В каталозі магазину пропонуються і якісні плитні матеріали.

Колірні рішення виробу

Крім форми, розміру та виду стільниці відрізняються сучасною естетикою.

Вибір кольору вплине на загальний вигляд кухні:

  • Білий мінімалізм. Часто білий колір створює відчуття надто стерильного середовища, але на кухні він виглядає приємно чистим та мінімалістичним. Те, що кухонний гарнітур білого кольору не означає, що ніякий інший відтінок не може знайти в ньому свого місця. Навпаки, з білою стільницею можна виграти в деталях, які додадуть кухні оригінального вигляду.
  • Темні тони. На перший погляд, може здатися, що на кухні в темних тонах не вистачає світла і простір справляє враження тісноти. Однак, якщо поєднаєте темну кухонну стільницю зі світлішим оточенням, вийде елегантна і навіть розкішна кухня.

Найбільша навантажена частина кухонного гарнітура повинна відповідати функціональним критеріям, які гарантують, що замовник буде задоволений покупкою довгі роки. Тому важливими є довговічність, гігієнічність і, звичайно ж, простота очищення виробу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають