9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Великобританія передасть українській армії 30 транспортних безпілотників

Велика Британія в рамках чергової партії військової допомоги передасть Україні від 20 до 30 транспортних безпілотників Malloy T150, які використовують британські збройні сили.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, виступаючи перед депутатами українського парламенту, повідомив, що серед обладнання вартістю 300 млн фунтів будуть і транспортні безпілотники, але не уточнив їх тип та кількість.

Згідно з військовими джерелами, це безпілотники виробництва британської компанії Malloy Aeronautics, які можуть доставляти техніку та спорядження на бойові позиції.

Модель Malloy T150 управляється за допомогою ноутбука, має дальність польоту близько 65 км, час роботи 36 хвилин та може перевозити вантажі до 68 кг.

У 2020 році дрони були випробувані військовослужбовцями Королівської морської піхоти за різних погодних умов. Поки незрозуміло, скільки таких безпілотників наразі перебуває на озброєнні британських збройних сил і чи будуть вони передані Україні із власних запасів Міноборони чи закуплені спеціально для ЗСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають