9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Велика Британія створює Фонд інновацій для підтримки ЗСУ

Уряд Великої Британії створює спеціальний фонд, який буде займатися розробкою інноваційних рішень для підтримки Сил оборони України.

Про це повідомили на сайті Уряду Великої Британії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Таким чином заохочують представників британської військової промисловості для створення рішень, які допоможуть Україні.

Фонд оперуватиме бюджетом у 25 мільйонів фунтів стерлінгів.

Ілюстративне фото з вільних джерел

У Великій Британії вважають, що досвід підприємств, в тому числі малих та середніх, дозволить надати українським збройним силам виграшні рішення.

Зазначають, що у співпраці з промисловцями вже вдалося досягти значного прогресу. Йдеться про застосування безпілотників, протитанкових комплексів та адаптацію вже існуючих систем озброєння.

Наприклад, платформи для наземного пуску ракет Brimstone.

“Останні місяці продемонстрували винахідливість та інноваційність оборонного сектору Великої Британії. Ми хочемо, щоб постійна креативність була використана та спрямована на ключові вимоги, і всі компанії, які можуть допомогти, усвідомлюють цю проблему“, – сказав Міністр з оборонних закупівель Великої Британії Джеремі Куін.

Основні напрямки співпраці

  • Артилерія. Пропозиції щодо закупівлі та виробництва для забезпечення поповнення боєприпасів і обслуговування радянських систем зброї калібру 152 мм і 122 мм.
  • Берегова оборона. Підтримка стримування ворожих військово-морських сил, постійне спостереження та здійснення атак на відстані, у тому числі з автономних або дистанційно керованих транспортних засобів.
  • Військове матеріально-технічне забезпечення та постачання. Підтримка та розвиток інфраструктури морських і наземних ліній постачання, естакади, мости та загальний інженерний потенціал України.
  • Безпілотні літальні системи. Забезпечення можливостей БПЛА з широким спектром дії, від нанесення ураження до спостереження, радіоелектронної боротьби та забезпечення вантажопідйомності.

Очікують, що промисловці подадуть пропозиції до 10 червня. Після перевірки буде надано доступ до фінансування, принаймні 25 мільйонів фунтів стерлінгів.

Зосередяться на обладнанні, яке можна буде придбати та поставити протягом наступних чотирьох місяців, з подальшим розвитком можливостей.

Останні новини:

Зараз читають