9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Велика Британія поставить сотні тисяч артилерійських боєприпасів до ЗСУ у 2023 році

Велика Британія наступного року поставить Україні сотні тисяч артилерійських боєприпасів.

Про це повідомили на сайті британського уряду, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Прем’єр-міністр Ріші Сунак 19 грудня відвідає Латвію, де обговорить поточні зусилля з протидії російській агресії в Північному та Балтійському регіоні зі своїми колегами з Об’єднаних експедиційних сил (JEF).

Повідомляється, що Ріші Сунак закличе лідерів JEF підтримувати Україну й у 2023 році: надавати постійну військову допомогу, зокрема летальну зброю, а також економічну та політичну допомогу.

Заклик британського прем’єра пролунає, коли Велика Британія оголосить про постачання сотень тисяч артилерійських боєприпасів наступного року відповідно до контракту на 250 мільйонів фунтів стерлінгів, який забезпечить постійний потік критично важливих боєприпасів до артилерії Збройних сил України протягом 2023 року.

blank

Зазначається, що Британія з лютого цього року вже поставила Україні понад 100 000 одиниць боєприпасів, реактивні системи залпового вогню та інше озброєння.

Також нещодавно стало відомо про передачу 125 зенітних установок для протидії російським ударам по критичній інфраструктурі та об’єктах енергетики.

На засіданні JEF, яке об’єднує лідерів Данії, Фінляндії, Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Нідерландів, Швеції, Норвегії та Великої Британії, також виступить президент України Володимир Зеленський.

На саміті лідери обговорять обороноздатність, необхідну українським силам, у тому числі подальше посилення протиповітряної оборони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають