9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Велика Британія планує надати Україні додаткові реактивні системи залпового вогню

Уряд Великої Британії планує в майбутньому передачу Україні додаткових реактивних систем залпового вогню.

Про це йдеться у повідомленні на порталі британського кабінету міністрів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Країна планує у 2023-ому надати Збройним силам України рекордну підтримку, яка перевищить цьогорічні обсяги.

Прем’єр-міністерка Об’єднаного Королівства Ліз Трасс планує використати трибуну Генеральної Асамблеї ООН, щоб оголосити про ці плани, йдеться в повідомленні.

Реактивна система залпового вогню M270. Фото з відкритих джерел

Британський уряд звертає увагу на те, що останні два тижні засвідчили, як за допомогою світових демократій український народ може звільняти свої території.

“Перемоги України за останні тижні надихають. Знову і знову ці сміливі люди кидали виклик тим, хто сумнівався, і показували, на що вони здатні, коли їм потрібна військова, економічна та політична підтримка. Моє послання народу України таке: Велика Британія й надалі буде за вами на кожному кроці. Ваша безпека – наша безпека.“, – цитують слова Ліз Трасс у повідомленні.

Відзначається також, що минулого тижня відбулася найбільша з часів Другої світової поставка зброї з Британії на європейський континент. Це були десятки тисяч артилерійських снарядів.

Ілюстративне фото з вільних джерел

Уряд відзначає, що Британія є другим за обсягом донором військової допомоги Україні. Цього року на підтримку нашої держави із бюджету Королівства вже витратили 2,2 млрд фунтів стерлінгів. З 2015-го року донині Британія підготувала 27 000 українських військовослужбовців, передала сотні ракет, 5 систем ППО та 120 одиниць різної бронетехніки.

Останні новини:

Зараз читають