9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

VAS – новий український маркетплейс для аграріїв

Отримати корисні контакти та знайомства – легко,  так само як і продати або купити сільгосптехніку в Україні.

Портал має вигляд упорядкованого каталогу, що містить оголошення про покупку будь-якого аграрного товару з усієї країни. Розмістити публікацію може кожен зареєстрований користувач, немає обмежень щодо категорій та кількості товарів, а якщо потрібного виду товару не знайшлось – просто додайте його власноруч.

Аграрний майданчик VAS: https://ua.vas.trade/ має розширені функції для реєстрації. Якщо ви дуже поспішаєте – авторизуйтесь через пошту або соціальні мережі, та зареєструйте своє підприємство для більшої впізнаваності.

Великий вибір сільськогосподарської продукції зустріне вас в даних категоріях:

  • сільськогосподарська техніка
  • спецтехніка
  • запчастини для тракторів та автомобілів
  • готова с/г продукція
  • хімія та добрива
  • землі та нерухомість
  • аграрні послуги

Категорія сільськогосподарська техніка: складається з декількох частин для зручності користувачів: трактори, комбайни та садова техніка.

Для пошуку достатньо просто зайти в каталог або внести потрібну модель та бренд до відповідних стовпчиків – купити сільгосптехніку в Україні без квестів по всім ресурсам, а лише продивившись актуальні оголошення на VAS.

Бути продавцем на даному сервісі теж легко.

Хочете завантажити відео або фото вашої техніки, щоб показати її переваги з усіх ракурсів? Будь-ласка! Треба дописати щось важливе? Поле «додатковий опис» до ваших послуг.

А основні технічні характеристики вже вказані, треба тільки обрати необхідні та не витрачати час.

Обмін повідомленнями в онлайн-чаті допоможе з’ясувати усі дрібні деталі, щоб продаж сільгосптехніки був безпечним та продуктивним для обох сторін. Також усі зареєстровані акаунти мають функцію «залишити відгук» та інформацію про строк перебування на сервісі – ознайомтесь з цією інформацією перед початком співпраці.

Закупитись усім необхідним для аграрної справи за оптовими цінами, а особливо якщо ви тільки починаєте бізнес – це гарна ідея.

Оголошення на VAS можуть мати дві ціни, а саме оптову та роздрібну.

Припустимо, що Ваш стартап потребує всього обладнання з нуля, то можна почати з оренди або покупки будівлі чи земельної ділянки в категорії «Землі та с/г нерухомість», спеціалісти для виконання робіт чекають на клієнтів в категорії «Аграрні послуги», а в «Готових продуктах» є можливість знайти добросовісних постачальників продукції різного походження – рослинного, тваринного або продуктів переробки.  Також таким постачальником можете стати саме Ви.

Категорія товарів «Насіння» стане в нагоді для зернових трейдерів. Слідкуйте за тенденціями і кількістю товарів на ринку, актуалізуйте свої ціни і обирайте сертифіковане зерно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають