9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як відзначають в запорізькому аеропорту, таке ж обладнання вже працює в новому аеропорту Стамбула і в міланському аеропорту Мальпенса.

“Зображення з п’яти інтелектуальних термальних камер виводиться на монітори диспетчерських пунктів відеоспостереження та медичного персоналу. Камери налаштовані для вимірювання температури в області слізного каналу, оскільки тут температура найбільш наближена до внутрішньої температури тіла людини”, – прокоментували в аеропорту Запоріжжя.

blank

“У разі виявлення відхилення від заданої температури або відсутності захисної маски, камера дає звуковий та візуальний сигнали, які служать повідомленням для службового персоналу і є приводом для додаткової перевірки людини, що входить в будівлю аеропорту … В потоці ми можемо виміряти температуру до 20 осіб одночасно. Ми отримали гнучке і кібербезпеки комплексне рішення німецької якості”, – розповів заступник директора аеропорту Руслан Артемов.

Відзначається, що камери також можна використовувати для інших аналітичних цілей: підрахунку пасажирів, фіксації нетипової поведінки, побудови теплових карт для раціонального розподілу ресурсів аеропорту тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають