9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

В умовах кризи обираємо постільну білизну українських виробників

Іноземні бренди чи українські виробники? Певно, у більшості спрацьовує стереотип: комплекти, виготовлені вітчизняним виробником – це квіткові візерунки або примітивні композиції. Краще переплатити, та придбати, приміром, турецьку білизну. Проте, дослідивши ринок українського текстилю, ви однозначно зміните думку – наші виробники текстилю нічим не поступаються закордонним. Навіть мають деякі переваги. Зокрема, у ціні.

Вартість у гривнях, доларах чи євро? Не забуваємо, що в умовах кризи гривня нестабільна відносно валюти. А ще враховуємо витрати на перевезення та розмитнення… Виходить, що найдешевший імпортний комплект коштує, як дорогий ексклюзивний!

Компанія «Viluta» – гідний український бренд

Постільна білизна українських виробників

Текстильна промисловість у нашій країні розвивається стрімко. За останні 10 років вітчизняні фабрики значно розширили свій асортимент, удосконалили дизайни, відпрацювали якість. Та й виробників з’явилося чимало. Один із них – компанія «Viluta». Заснована у 1996 році, за час існування заслужила репутацію однієї з найбільш популярних в Україні. Представництва має в усіх великих містах держави. Зокрема, у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові тощо…

Асортимент компанії «Viluta» представлений білизною з великим спектром дизайнів: від класичних квіткових мотивів до безпредметних, а також елітні набори. Серед товарів – постільна білизна https://bayubay.com.ua/tm-vilyuta.html з ранфорсу, сатину, сатину люксу, дитячі комплекти. Матеріали, які використовують для їхнього пошиття – безпечні та гіпоалергенні.

Виробник наголошує: основним його завданням є створення якісної та красивої й водночас доступної продукції.

«TAG» – популярний український виробник

Продукцію торгової марки «TAG» виготовляють в Одесі. Та придбати комплекти можна у будь-якому куточку України. Фірма вже зарекомендувала себе якісними товарами та доступними цінами.

Технологи закупляють для виробництва високоякісні тканини: поплін, бязь, ранфорс і полікотон. На них завдяки тонкій вишивці та технології 3D друку вдається виводити неймовірні візерунки й картини.

Компанія поступово розширює спектр діяльності. Віднедавна TAG забезпечує покупців не тільки постільною білизною, а й пледами, подушками для батьків та їхніх дітей.

Ми розповіли вам лишень про дві вітчизняні фабрики, продукцію яких можна, ба, навіть, потрібно купити в Україні. На ринку ж постільної білизни таких компаній в рази більше. Деталі дізнавайтеся в спеціалізованих або он-лайн крамницях (приміром, інтернет-магазин «Баюбай»).

І ще одне, обираючи домашній текстиль, одяг, техніку, не забувайте: варто підтримувати українських виробників. Вони працюють для свого народу!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають