9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Україні запущено у повноцінну роботу аеромедичну евакуацію

В Україні запустили повноцінну роботу аеромедичної евакуації. За останній місяць пілоти здійснили понад 600 вильотів, з місць ведення бойових дій евакуйовано близько 150 осіб.

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНІАН.

“Ми повною мірою запустили роботу проєкту аеромедичної евакуації. Буквально за останній місяць нашими пілотами вже було здійснено понад 600 вильотів. За результатами нами було вивезено з поля бою та з місць ведення бойових дій вже близько 150 осіб. Принагідно ми допомагаємо нашим лікарям якомога швидше дістатись до тих місць, де сталася трагедія, або де відбувся ракетний обстріл чи ведуться бойові дії. Ми безумовно будемо розвивати цей напрямок роботи”, – акцентував Єнін.

blank
Вертоліт H225 з номером 54. Фото: flickr.com

Також перший заступник міністра внутрішніх справ анонсував, що на завтра заплановано запуск комунікаційного проєкту міністерства, присвячений першим 100 дням війни в Україні.

“Проєкт створений з метою, щоб всі люди бачили та запам’ятовували, як викарбовувалась наша спільна перемога, очима всіх співробітників Міністерства внутрішніх справ. Це Національна поліція, наші герої-вогнеборці, Державна міграційна служба, прикордонники та Національна гвардія, яка веде героїчні бої у ключових гарячих точках на сході та на півдні нашої держави”,- зазначив Єнін.

Зазначимо, на початку 2021 року в Україні було створено єдиний аеромедичний простір, в рамках якого було започатковано пілотні проєкти з аеромедичної евакуації у Львівській та Київській областях та впровадження повітряного транспортування донорських органів.

blank

Наприкінці 2021 року у МОЗ заявили, що від початку роботи у рамках пілотного проєкту з аеромедичної евакуації – з 30 серпня 2021 року по 29 грудня 2021 року – було проведено 57 вильотів у Київській області. 50 вильотів здійснили у Львівській області з 1 жовтня по 29 грудня 2021 року.

Останні новини:

Зараз читають