9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

В Україні відкрили одну зі найкращих смуг перешкод у Східній Європі для спецпризначенців

Унікальну смугу перешкод для підготовки підрозділів розвідки збудовано у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

За оцінками іноземних експертів, що перебувають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, ця смуга є однієї з найдовших і складніших у східній та центральній Європі. Її створювали на основі вимог наших розвідників, які пройшли гарт АТО/ООС.

Смуга розпочинається імітацією десантування «по-штурмовому» з гелікоптера та складається з 26 перешкод, кожну з яких можна модифікувати на розсуд інструктора – ставити розтяжки, мінні поля чи навіть засідки. Комплекс вимагає від розвідника не лише витривалості та сили – тут потрібен потужний командний дух аби перемогти свої страхи.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, які перешкоди будуть збудовані у 49-му навчальному центрі розвідки (входить у структуру 184-го навчального центру). На створення унікальної смго об’єкту перешкод держава витратила 1,6 млнч гривень.

Нормативів чи норм проходження такої смуги перешкод немає. Саме тому підрозділи, що тренуються і навчаються тут, наразі в буквальному розумінні відпрацьовують новітні стандарти, за якими готуватимуть українських та, можливо, й іноземних розвідників. Вже ведуться перемовини про підготовку тут іноземних фахівців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають