9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Україні підготували гелікоптер для транспортування хворих коронавірусом (фото)

У ДСНС України приступив до цілодобового чергування санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих, на якому, в разі необхідності, будуть перевозити інфікованих коронавірусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Міністр МВС зазначив, що вертоліт брав участь в миротворчих місіях ООН. Він переданий ДСНС на умовах безоплатного договору. Екіпаж і медперсонал вертольота — команда медиків, які пройшли спеціальну підготовку.

“Ці люди працювали під час епідемії “Ебола” – виконували евакуацію хворих і проводили рятувальні операції. За один рейс вертоліт може перевезти 4-6 хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань в 1200 км, тобто по всій території нашої країни”, – зазначив Аваков.

Вертоліт поки експлуатується ДСНС України за спеціальним контрактом авіакомпанією “Українські вертольоти”. Фахівці готові працювати на ньому в найскладніших умовах.

Також міністр повідомив, що вертоліт обладнаний ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою і спеціальним модулем, в якому фіксується капсула в польоті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають