9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

В Україні оголосили збір коштів на вогнетривку форму та шоломи для льотчиків армійської авіації

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» та ПриватБанк оголосили збір на придбання вогнетривкої форми та авіаційних шоломів для льотчиків армійської авіації.

Для реалізації проєкту планують зібрати 31 000 000 гривень, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Зазначається, що ця сума має на 100% закрити потреби екіпажів української армійської авіації у спеціальному екіпіруванні.

«Купуємо саме вогнетривку форму та шоломи, адже опіки — одна з найбільш розповсюджених травм та причин смертності серед екіпажів гелікоптерів, які зазнали ворожого ураження», – каже директор Департаменту розвитку та партнерств «Повернись живим» Олег Карпенко. 

Екіпірування складається з авіаційного шолома, вогнетривких курток, штанів, балаклав та рукавиць. Усе це благодійний фонд буде закуповувати у США.

Загальна сума контракту сягає понад 846 тисяч доларів або 31 мільйон гривень.

Армійська авіація з початком російсько-української війни у 2014 році виконує важливі й дуже ризиковані задачі.

Екіпажі українських Ми-8 та Ми-24, зокрема, доставляли допомогу на заблоковану російськими окупантами Азовсталь у Маріуполі.

Також з 2014 року й дотепер гелікоптери евакуйовують поранених захисників, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медичні засоби, воду та боєкомплект і підтримують українську піхоту з неба.

«ПриватБанк від початку війни став надійними фінансовими силами для країни, і разом зі своїми численними клієнтами і партнерами забезпечує життєво важливу підтримку тилу», — говорить Олеся Жулинська, керівниця комунікацій банку.

blank
Модернізований гелікоптер Мі-8МТВ після робіт на ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон»

«Ми надаємо наші зручні канали для цього збору, аби кожен зміг реалізувати бажання підтримати із землі тих, хто в небі і забезпечує нам можливість працювати на землі», – додала вона.

Перерахувати кошти на програму можна у меню «Добро» у додатку «Приват24», на сайті благодійного фонду «Допомагати просто», у банкоматах і терміналах ПриватБанку в розділі «Благодійність» та у касах відділень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають