9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

В Одесі збираються продавати недобудований завод

Фонд держмайна виставляє на продаж недобудовані корпуси заводу “Оріон” в Одесі всього за 10 мільйонів гривень.

Йдеться про величезні недобудованих цехів заводу “Оріон”, що на вулиці Житомирській неподалік від Іванівського шляхопроводу і залізниці. Це кілька будівель, у тому числі багатоповерховий заводський цех, загальною площею близько 18 тисяч квадратних метрів.

Стартова ціна недобудованих цехів – всього 10 мільйонів гривень. Аукціон з їх продажу пройде 8 жовтня, час початку – 14:18, Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Одесский курьер.

Завод “Оріон” за радянських часів виробляв компресори для холодильників і іншого холодильне обладнання. Його нові цехи, будівництво яких почалося в 1980-х, мали забезпечити виробництво понад мільйон компресорів на рік – але будівництво зупинилося. Потім недобудовані цехи виявилися притулком різних асоціальних елементів, а також майданчиком для ігор в пейнтбол, квести та інших екстремальних розваг.

Сам завод, перетворений у ВАТ “Машинобудівне виробниче об’єднання” Оріон “держава через Фонд держмайна намагається продати, як мінімум, з 2018 року. Всі виробництво” Оріона “зупинилося ще у 2000 році. І з того часу єдиний офіційне джерело доходів підприємства – здача приміщень в оренду під склади. Всього завод займає площу понад 20 гектарів з майданчиками на вулицях Житомирській, Степовий і Болгарської.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають