9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В Одесі продовжують ремонтувати і фарбувати в фірмові кольори тролейбуси

blank
Фото (с) http://uc.od.ua/

Другий оновлений і пофарбований в брендові міські кольору тролейбус вийшов на маршрути в Одесі.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Южний Кур’єр.

В Одесі триває анонсована раніше перефарбування наявного рухомого складу електротранспорту у фірмові кольори міста – в різні поєднання червоного, білого і жовтого по розробленим на початку цього року бренд-буку . Так, 24 березня на маршрути вийшов уже другий оновлений таким чином тролейбус “Тролза-Мегаполіс” з бортовим номером 3015, повідомляє ” Пасажирський Транспорт “.

“Продовжуємо надавати Одеському електротранспорту новий вигляд, парк уніфікованих в міські кольору тролейбусів поповнив черговий Мегаполіс і зізнатися чесно, машина не загубилася серед нових Богданов. Ну і для ще більшої впізнаваності – додали на спинках крісел логотип” – розповів “Пасажирському Транспорту” директор КП ” Одесміськелектротранс “Дмитро манірно.

Раніше в рамках цього ж проекту в червоний, білий і жовтий кольори пофарбували тролейбус  “Тролза” №3015. В машинах повністю відремонтували кузов, салон, замінили обшивку крісел на нову з логотипом підприємства. Також схоже зовнішній вигляд отримали кілька старих тролейбусів “ЗиУ” і “ЮМЗ”.

Всього в планах на цей рік – перефарбувати в фірмові кольори із застосуванням сучасних технологій фарбування 22 трамвая (один уже готовий) і кілька десятків тролейбусів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають