9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

В наслідок російського обстрілу пошкоджено будівлі Харківського авіаційного інституту

Снаряди російської армії у понеділок, 28 березня, прилетіли на територію Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”. Уламком поранило перехожого.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“Станом на 28 березня 2022 року в університеті під час чергового обстрілу зазнали пошкоджень будівля манежу і ДМС-3 (пошкоджено скло у деяких приміщеннях), був поранений чоловік, який у свій вільний час проходив поруч із вказаними будівлями”, — повідомили у ВНЗ.

Про обстріли вишу також написав голова Харківського альпклубу Геннадій Копейка та закликав випускників вишу долучитися до відновлення будівель. Манеж — будівля ХАІ, яку пошкодило обстрілом, де розташований скеледром.

“Сьогодні “прилетіло” до моєї Альма-матер — Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”. У 1980-х ми з друзями зробили в ХАІ скеледром — один із перших у Харкові. Пізніше альпіністи зробили скелелазний стенд у спортивному манежі ХАІ. Хайовці та альпіністи-висотники відгукніться, потрібна допомога у відновленні”, — написав Копейка.

Останні новини:

Зараз читають