9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Києві відкрили їдальню для Командування Сухопутних військ (фото)

У Київському гарнізоні відкрили ще одну нову офіцерську їдальню, цього разу для Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Як додало Інформаційне агентство Міністерства оборони України оглянути приміщення та перевірити якість ремонтних робіт прийшов особисто командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Окрему від рядового складу їдальню відкрили на території Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

“Питання з організації харчування для офіцерського складу Командування Сухопутних військ тривалий час було проблемним, адже не було окремого належного приміщення. За моєї ініціативи питання щодо приміщення та його ремонту вже вирішили і нині відкрили офіцерську їдальню”, — розповів генерал-лейтенант Сирський.

За словами Командувача, ремонт та оснащення нового приміщення тривали протягом двох місяців.

Окрім ремонту, в їдальню закупили нові меблі та сучасне обладнання, що набагато спрощує роботу персоналу та забезпечує ефективне й довготривале зберігання харчових продуктів.

Випадок виокремлення по прийому їжі для офіцерів окремо від підлеглих не поодинокий у Збройних Силах України та нещодавно одне з таких було продемонстровано президенту України під час візиту на Закарпаття, де він оглянув нове військове містечко для одного з батальйонів 128-ї гірсько-штурмової бригади:

«Володимир Зеленський також ознайомився з перебігом робіт з ремонту їдальні. Її основна зала розрахована на 344 відвідувачі, а зала для офіцерів – на 40 осіб.», – написали у пресслужбі президента

Для прикладу в армії Сполучених Штатів, офіцери, сержанти та рядові традиційно харчуються разом, за аналогічним принципом побудована організація прийому їжі в країнах НАТО.

Окрім прибирання демотиваційного фактору це також дозволяє економити кошти на будівництві та утриманні окремих їдалень, але чому в Україні цей досвід не переймають.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають