9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Ірпені відкрили наметове містечко для людей, які втратили житло – мер

На території санаторію «Дубки» в Ірпені відкрили наметове містечко для людей, які втратили житло під час війни. Частину місць облаштували й в самому санаторії.

Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на громадське.

У наметах облаштували 70 місць, а у кімнатах санаторію — 120. Також працює медпункт та їдальня.

blank
Фото: Олександр Маркушин

Перші ірпінці, які до цього жили у підвалах, переселились до цього тимчасового житла.

Наразі триває робота над забезпеченням житлом решту людей, які втратили домівки. Місцева влада веде перемовини з іншими санаторіями Ірпеня.

blank
Фото: Олександр Маркушин

Також обговорюється варіант надання «Укрзалізницею» спальних вагонів. Крім того, уже домовились про 2000 місць для ірпінців у Києві.

blank
Фото: Олександр Маркушин

Важлива інформація:

Якщо ви мешканець Ірпінської громади, який втратив житло і не має де жити, приходьте до Ірпінського ЦНАПу або телефонуйте 099-060-18-61. Насамперед житло надаватимуть пенсіонерам та сім’ям із дітьми.


В Ірпені внаслідок російського вторгнення пошкоджено приблизно 1000 будинків. Приблизно 71% будинків у місті має пошкодження. Українські військові повністю відновили контроль над Ірпенем 28 березня. З того часу триває відновлення інфраструктури, розмінування територій, фіксація злочинів російської армії.

Станом на 3 травня у місті завершили перший етап розслідування воєнних злочинів. Слідчі допитали сотні свідків злочинів окупантів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають