9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

В Естонії почали будувати рятувальне судно для України

В Естонії на суднобудівному заводі почали будувати замовлене Україною рятувальне судно, яке працюватиме на Чорному морі.

Про початок будівництва повідомив естонський національний мовник ERR, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Замовлене Україною рятувальне судно, будується на місцевому суднобудівному заводі Baltic Workboats на острові Сааремаа.

Планується, що через рік нове судно буде доставлено до Одеського порту.

Нині у розпорядженні «Морської пошуково-рятувальної служби» є сім суден, половина з них понад десять років тому, також була збудована на цьому естонському суднобудівному заводі.

blank
Пошуково-рятувальний катер ПРК-01 під час комплексних навчань пошуково-рятувальних сил та засобів Морської пошуково-рятувальної служби Фото: Казенне підприємство «Морська Пошуково- Рятувальна Служба»

Компанія Baltic Workboats будує для казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» судно Patrol 24 WP, яке було замовлено Україною у грудні 2021 року.

Нове судно завдовжки 28 метрів та вартістю понад 5 млн євро буде восьмим у розпорядженні українських морських рятувальників.

“На Чорному та Азовському морях обстановка складна, там триває блокування руху будь-якого флоту. Російські військові кораблі відкривають без попередження вогонь. Незважаючи на те, що у нас триває повномасштабна важка війна з Російською Федерацією, Україна була і залишається надійним партнером. Ми виконаємо всі свої зобов’язання”, – сказав начальник морської рятувальної служби України Віктор Сударєв.

Зазначається, що на естонському заводі Baltic Workboats працює понад 50 українців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають