9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

USAID додатково виділяє $74 мільйони гуманітарної допомоги для українців

Агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID додатково виділить майже $74 млн гуманітарної допомоги для підтримки українського народу, який постраждав від повномасштабного нападу рф.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Так, загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.

“За підтримки Сполучених Штатів та інших країн гуманітарні організації надали допомогу 11 мільйонам людей. Це додаткове фінансування надасть невідкладні засоби гігієни, медичне обслуговування, психіатричне обслуговування, а також притулок і грошову допомогу українцям, які безпосередньо постраждали від конфлікту”, – йдеться у заяві.

Довідка

Агентство США з міжнародного розвитку — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратора Агентства та його заступника призначає президент за згодою Сенату, вони діють в координації з Державним секретарем США.

USAID вже співпрацює з більш ніж 8000 українськими фермерами, забезпечуючи  ресурсами, необхідні для підвищення врожайності. Нова ініціатива повинна розширити ці зусилля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають