9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Уряд планує звільнити від митних платежів постачання пошуково-рятувальних суден

Кабінет міністрів України схвалив проєкт Закону “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо постачання морських пошуково-рятувальних суден, оснащення і обладнання для проведення операцій з пошуку і рятування людей на морі відповідно до міжнародних договорів України”.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до Митного кодексу та звільнити від митних платежів операції з постачання на митну територію України швидкісних морських пошуково-рятувальних суден, суднового спорядження, суднових запасних частин, суднових припасів, оснащення та обладнання таких суден та їх пошуково-рятувальних команд, призначених виключно для проведення операцій з пошуку і рятування людей, які зазнають лиха на морі.

blank

Таким чином вдасться значно спростити закупівлю державними структурами України та цивільними особами рятувальних катерів та суден для забезпечення безпеки судноплавства, життя і здоров’я громадян України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають