9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Укрзалізниця” та Deutsche Bahn спільно розвиватимуть пасажирські перевезення

АТ “Укрзалізниця” і Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір про консалтинг у сфері пасажирських перевезень. Йдеться про налагодження планування і розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновленні рухомого складу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Deutsche Bahn допоможе “Укрзалізниці” відокремити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління. Консалтинг є першим етапом співпраці, який буде реалізований до кінця 2021 року. У разі його успішного впровадження, на другому етапі “Укрзалізниця” залучить команду менеджерів Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями вже у 2022 році.

“Передача в управління пасажирських перевезень “Укрзалізниці” DB Consulting є першим системним кроком до повної трансформації залізничних перевезень в Україні … Ми прагнемо до німецької якості на українському ринку залізничних перевезень”, – прокоментував підписання договору міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

blank
Потяг Hundai Rotem на станції Львів. Фото з відкритих джерел

“Упевнений, що передача Deutsche Bahn процесу управління пасажирськими залізничними перевезеннями дозволить отримати максимально швидкі результати.

Підписаний сьогодні контракт є першим етапом співпраці, і ми очікуємо, що за його результатами ми перейдемо до наступного етапу вже на початку 2022 року, коли команда німецьких менеджерів буде делегована для операційного управління пасажирськими перевезеннями в Україні”, – заявив Рональд Пофалла, член Ради директорів DB з питань інфраструктури.

У повідомленні МІУ уточнюється, що Deutsche Bahn Engineering & Consulting повинна розробити дорожню карту щодо впровадження перевезень пасажирів у дальньому та приміському сполученнях на найближчі п’ять років і модель фінансування пасажирських перевезень.

Крім того, експерти DB E & C повинні визначити обсяги перевезень і орієнтовну потребу “Укрзалізниці” в капітальних інвестиціях на оновлення рухомого складу для використання в моделі суспільно важливих перевезень (PSO). Виконавець послуг також повинен дати оцінку перспективи закупівлі та виробництва пасажирського рухомого складу – регіональних електропоїздів, дизель-поїздів, вагонів для нічних поїздів – і можливості виробництва такого рухомого складу в рамках міжнародної кооперації за участю українського виробника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають