9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

“Укрзалізниця” та Deutsche Bahn спільно розвиватимуть пасажирські перевезення

 • АТ “Укрзалізниця” і Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір про консалтинг у сфері пасажирських перевезень. Йдеться про налагодження планування і розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновленні рухомого складу.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Deutsche Bahn допоможе “Укрзалізниці” відокремити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління. Консалтинг є першим етапом співпраці, який буде реалізований до кінця 2021 року. У разі його успішного впровадження, на другому етапі “Укрзалізниця” залучить команду менеджерів Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями вже у 2022 році.

  “Передача в управління пасажирських перевезень “Укрзалізниці” DB Consulting є першим системним кроком до повної трансформації залізничних перевезень в Україні … Ми прагнемо до німецької якості на українському ринку залізничних перевезень”, – прокоментував підписання договору міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

  Потяг Hundai Rotem на станції Львів. Фото з відкритих джерел

  “Упевнений, що передача Deutsche Bahn процесу управління пасажирськими залізничними перевезеннями дозволить отримати максимально швидкі результати.

  Підписаний сьогодні контракт є першим етапом співпраці, і ми очікуємо, що за його результатами ми перейдемо до наступного етапу вже на початку 2022 року, коли команда німецьких менеджерів буде делегована для операційного управління пасажирськими перевезеннями в Україні”, – заявив Рональд Пофалла, член Ради директорів DB з питань інфраструктури.

  У повідомленні МІУ уточнюється, що Deutsche Bahn Engineering & Consulting повинна розробити дорожню карту щодо впровадження перевезень пасажирів у дальньому та приміському сполученнях на найближчі п’ять років і модель фінансування пасажирських перевезень.

  Крім того, експерти DB E & C повинні визначити обсяги перевезень і орієнтовну потребу “Укрзалізниці” в капітальних інвестиціях на оновлення рухомого складу для використання в моделі суспільно важливих перевезень (PSO). Виконавець послуг також повинен дати оцінку перспективи закупівлі та виробництва пасажирського рухомого складу – регіональних електропоїздів, дизель-поїздів, вагонів для нічних поїздів – і можливості виробництва такого рухомого складу в рамках міжнародної кооперації за участю українського виробника.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  НАН України проводить випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

  Український космічний апарат «Січ-2-30» проходить комплекс випробувань в установах Національної академії наук України.Передає Національний...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс...

  Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

  У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до...