9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

“Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

 • На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, “Укрзалізниця” представила концепт оновленого плацкартного вагона, розроблений у співпраці з НУО “Рост”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій, кореспондент якого зробив фото нового вагона.

  Головною особливістю новинки є те, що для пасажирів плацкарта пропонується створити відокремлений простір за допомогою шторок. Таке інтер’єрне рішення повинно забезпечити кожному пасажиру вищий рівень приватності та комфорту.

  У представленому зразку біля кожного місця встановлені світильник і розетка, змонтований вихід системи кондиціонування. Також є екран з кнопкою для виклику провідника, є полички для преси.

  Верхні полиці трохи ширші за ті, що традиційно встановлюються в плацкартних вагонах. Піднятися на них можна по спеціальних сходах.

  Кореспондент Центру транспортних стратегій поцікавився у відвідувачів виставки їх думкою про цей вагон. В цілому відгуки були позитивними, але пролунала думка, що сходинки на другу полицю занадто вузькі та врізаються в ногу; одна з пасажирок зазначила, що, на її думку, прохід у вагоні став вужчим.

  Фото: ЦТС

  Але, як зазначали раніше в “Укрзалізниці”, виставка проводиться як раз для того, щоб отримати відгуки від пасажирів про нову продукцію та усунути недоробки.

  За попередньою інформацією, представлений концепт буде доведений до “серійного” зразка протягом місяця. Після того як вагон пройде всі доопрацювання і буде сертифікований, восени його почнуть тестувати на мережі УЗ.

  З інформаційного стенда “Укрзалізниці” на виставці також випливає, що до кінця 2021 року планують представити ще 1-2 експериментальних вагони для оцінки пасажирами. А у 2022-2023 рр. хочуть налагодити серійне виробництво вагонів нового модельного ряду.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  Boeing готовий опрацювати постачання в Україну винищувачів F-15EX та T-7 з локалізацією складання на ДП “Антонов” – Лось

  Постачання та кінцеве складання американських воєнних літаків в Україні може стати реальністю вже найближчим часом. Американський авіагігант...

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний...