9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, “Укрзалізниця” представила концепт оновленого плацкартного вагона, розроблений у співпраці з НУО “Рост”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій, кореспондент якого зробив фото нового вагона.

Головною особливістю новинки є те, що для пасажирів плацкарта пропонується створити відокремлений простір за допомогою шторок. Таке інтер’єрне рішення повинно забезпечити кожному пасажиру вищий рівень приватності та комфорту.

У представленому зразку біля кожного місця встановлені світильник і розетка, змонтований вихід системи кондиціонування. Також є екран з кнопкою для виклику провідника, є полички для преси.

Верхні полиці трохи ширші за ті, що традиційно встановлюються в плацкартних вагонах. Піднятися на них можна по спеціальних сходах.

Кореспондент Центру транспортних стратегій поцікавився у відвідувачів виставки їх думкою про цей вагон. В цілому відгуки були позитивними, але пролунала думка, що сходинки на другу полицю занадто вузькі та врізаються в ногу; одна з пасажирок зазначила, що, на її думку, прохід у вагоні став вужчим.

blank
Фото: ЦТС

Але, як зазначали раніше в “Укрзалізниці”, виставка проводиться як раз для того, щоб отримати відгуки від пасажирів про нову продукцію та усунути недоробки.

За попередньою інформацією, представлений концепт буде доведений до “серійного” зразка протягом місяця. Після того як вагон пройде всі доопрацювання і буде сертифікований, восени його почнуть тестувати на мережі УЗ.

З інформаційного стенда “Укрзалізниці” на виставці також випливає, що до кінця 2021 року планують представити ще 1-2 експериментальних вагони для оцінки пасажирами. А у 2022-2023 рр. хочуть налагодити серійне виробництво вагонів нового модельного ряду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають