9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Укрзалізниця” планує закуповувати імпортні пасажирські вагони

АТ “Укрзалізниця” планує закуповувати імпортні пасажирські вагони наряду з українськими.  

Про це розповів в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишин в інтерв’ю для “Інтерфакс-Україна”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“КВБЗ – великий національний виробник, підтримати якого в складний час просто необхідно. Однак надалі ми плануємо закуповувати також імпортні вагони, щоб посилити конкуренцію і тим самим допомогти КВБЗ підтягнутися до європейського рівня”, – сказав Камишин.

Він пояснив, що таким чином Укрзалізниця отримає якісніші вагони за найкращою ціною, а КВБЗ – істотно поліпшить асортимент і розширить ринок збуту власної продукції.

“У далекосяжних планах у нас з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим є ідея запустити в Україні капсульні вагони. Це і абсолютно інший досвід для пасажирів, і розуміння, куди потрібно прагнути УЗ як компанії. Але поки що хіба в дуже далекосяжних планах”, – зазначив Камишин.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” і Крюківський вагонобудівний завод 25 червня підписали угоду на поставку пасажирських вагонів за бюджетні кошти. В рамках угоди буде зібрано і поставлено 100 пасажирських вагонів, серед яких 51 купейний вагон, 12 вагонів типу СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі і купе начальника потяга.

У 2021 році в бюджеті України передбачено 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для залізничних пасажирських перевезень.

Вже до 24 серпня КВБЗ передасть перші 2 пасажирські вагони зі 100 замовлених “Укрзалізницею”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають