9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Укрзалізниця запустить контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний

Укрзалізниця планує запустити контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром та морським портом Южний.

Про це під час Ukrainian Рorts Forum 2018 поінформував директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський повідомляє Залізничний інформаційний портал Магістраль

За його словами, наразі контейнерні перевезення — найбільш інтенсивно зростаючий вид перевезень. «Ми спостерігаємо зростання обсягів вантажів, перевезених контейнерними поїздами. На початку цього року запустили регулярний контейнерний поїзд зі станції Київ-Ліски до станції Чорноморська (ТІС) порт Южний. Це спільний проект Укрзалізниці, MAERSK LINE та ТОВ «ТІС». У наших планах запустити такий поїзд між Харковом, Дніпром та портом Южний, — зазначив Антон Саболевський.

Загалом за період курсування контейнерного поїзда за маршрутом станція Чорноморська (ТІС) порт Южний—станція Київ-Ліски—станція Чорноморська (ТІС) порт Южний уже перевезено приблизно 2 тис. контейнерів. На сьогоднішній день поїзд здійснив уже 19 кругорейсів, а також декілька відправок окремими партіями, що дає змогу переконатися в актуальності та необхідності даного проекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають