9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 20 Лютого, 2024

“Укрпошта” відкрила онлайн-магазин на платформі Amazon

“Укрпошта” відкрила свій онлайн-магазин на платформі Amazon.

Це вже другий онлайн-магазин поштового оператора на міжнародних маркетплейсах, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Укрпошта” допомагає тисячам підприємців експортувати свої товари по всьому світу вже багато років, а тепер і сама виступає як мерчент. Тепер продукція “Укрпошти” доступна для офіційного замовлення на найбільшому маркетплейсі світу Amazon, щоб покупці з усіх країн могли придбати марки “Укрпошти”, – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

В онлайн-магазині можна придбати набір з марок, конверта та листівки “Російський військовий корабель… Все!”, а також брендовану продукцію: світшоти, футболки чи кепки.

Повідомляється, що 5 дол. із кожного замовлення з маркою “Російський військовий корабель… Все!”будуть перераховуватись на рахунок благодійного фонду KSE Foundation. Усі зібрані кошти будуть направлені на три напрямки:

– допомога школам і дитячим садкам;

– організація логістики гуманітарних вантажів;

– гуманітарна допомога.

Також в онлайн-магазині “Укрпошти” доступна для замовлення у наборі нова марка “Українська мрія”, яку випустили 28 червня до Дня Конституції України.

Останні новини:

Зараз читають