9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

“Укрпошта” отримала 18 нових магістральних вантажівок Iveco EuroCargo

“Укрпошта”, в рамках програми розширення та оновлення автопарку, на умовах фінансового лізингу отримала 18 вантажівок Iveco EuroCargo вартістю близько 44,5 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У наших гаражах понад 3 тисяч нових автомобілів, які ми придбали з 2017 року. Сьогодні приймаємо ще 18 нових магістралок, а до кінця року – 2 тисячі машин для пересувних відділень по всій країні”, – повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Відзначається, що серед 6 компаній-учасників тендера на закупівлю вантажівок на 11 тонн переможницею стала компанія ТОВ “АМАКО УКРАЇНА” з моделлю Iveco EuroCargo.

“Загальна вартість автомобілів з урахуванням обслуговування (по досягненню 360 тисяч км) склала 1,3 млн євро з ПДВ, що більш ніж на 100 тис. євро дешевше, ніж середня запропонована ціна. Вантажівки 2021 року мають спальну двомісну кабіну, GPS, двигун потужністю 252 к. с. і об’ємом 6 л. Така комплектація допомагає швидко і комфортно долати великі відстані з повною завантаженістю”, – йдеться в повідомленні компанії.

Для придбання авто “Укрпошта” використовувала модель фінансового лізингу, яку вже застосовувала торік. Для визначення компанії-лізингодавця був оголошений тендер і серед трьох претендентів перемогла компанія “ОТП Лізинг”, яка запропонувала найбільш вигідний контракт на 3 роки.

“Раніше ми вже надали “Укрпошті” в лізинг легкі комерційні автомобілі Citroen і Fiat, а сьогодні вантажівки Iveco”, – додав генеральний директор “ОТП Лізинг” Андрій Павлушин.

“Зараз ми є свідками офіційної передачі 18 одиниць абсолютно нових вантажівок Iveco EuroСargo з фургонами та гідробортами, які значно полегшують розвантажувальні і завантажувальні роботи й зменшують час простою автомобіля”, – додав керівник відділу продажів комерційної техніки “АМАКО” Олег Боднар.

Зазначимо, що до кінця року “Укрпошта” покриє мережею пересувних відділень 50% українських сіл.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають