9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Жовтня, 2021

Укргазвидобування впроваджує нові екологічні стандарти відповідно до вимог Директив ЄС

 • ПАТ «Укргазвидобування» впроваджує екологічні стандарти виробництва відповідно до вимог Директив ЄС та міжнародного стандарту ISO 14001:2015.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укргазвидобування.

  Департамент з охорони праці, екологічної та промислової безпеки ПАТ «Укргазвидобування» здійснює організаційні заходи щодо переходу на нову версію стандарту ISO 14001:2015.

  У період з 15 по 17 серпня 2017 р. будуть проведені відповідні навчання фахівців компанії за такими темами: «Перехід системи екологічного менеджменту на нову версію стандарту ISO 14001:2015», «Внутрішній аудитор систем екологічного менеджменту відповідно до вимог стандарту ISO 14001:2015 та положень стандарту ISO 19011:2011».

  Філія «Укрбургаз» — найбільше в Україні бурове підприємство, у 2016 році зменшило, порівняно з 2015 роком, викиди оксидів азоту на 83,5%, оксидів вуглецю — на 46,4%.

  Також заходи, спрямовані на зменшення викидів в атмосферне повітря сполук азоту, було успішно вжито у філіях ГПУ «Полтавагазвидобування», ГПУ «Львівгазвидобування», Управлінні з переробки газу та газового конденсату.

  Так, зменшення викидів оксидів вуглецю у 2016 році, порівняно з 2015 роком, було зафіксовано у ГПУ «Полтавагазвидобування» на рівні 2,75%, у ГПУ «Львівгазвидобування» — 2,7%, в Управлінні з переробки газу та газового конденсату — 8,86%.

  ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою діяльності котрої є ратифікація розроблених спільними зусиллями делегатів від різних країн стандартів.

  Організація ISO була заснована 23 лютого 1947 року двадцятьма п’ятьма національними організаціями з стандартизації, як координуючий орган.

  ISO визначає завданням своєї діяльності як сприяння розвитку стандартизації і суміжних видів діяльності у світі з метою забезпечення міжнародного обміну товарами і послугами, а також розвиток співробітництва в інтелектуальній, науково-технічній і економічній галузях.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До України прибув шостий гелікоптер H145 для Нацполіції

  У вівторок, 5 жовтня 2021 року, до України прибув шостий гелікоптер H145 виробництва компанії Airbus Helicopters, який служитиме в авіаційному загоні Національної...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

  Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року - першому кварталі 2022 роки планує продати на приватизаційних аукціонах порти Усть-Дунайськ, Скадовськ...

  Морська пошуково-рятувальна служба хоче купити судно, здатне працювати в льодових умовах

  Підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" планує купити швидкісне морське пошуково-рятувальне судно.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  У РФ виступають за імпорт залізничних коліс з України через дефіцит

  Деякі залізничні оператори РФ планують запропонувати російському уряду тимчасово зняти заборону на імпорт в Росію залізничних коліс...

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...

  УЗ вперше закупила електроенергію на більше ніж рік безпосередньо у “Енергоатому”

  "Укрзалізниця"провела першу закупівлю електроенергії на термін понад 1 рік безпосередньо у виробника - НАЕК "Енергоатом" за прямими...

  Wizz Air відкриє 26 нових маршрутів з України

  Сьогодні, 13 жовтня, угорський авіаперевізник Wizz Air оголосив про майбутнє масштабне розширення своєї польотної програми з України...