9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Український суд передав для реалізації заарештовані 6,2 тисячі тонн російського глинозему

Шевченківський районний суд Києва за клопотанням Бюро економічної безпеки (БЕБ) передав для реалізації Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), заарештовані 90 вагонів із 6,23 тис. тонн глинозему російської компанії «Русал».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Згідно з ухвалою суду від 4 серпня поточного року, клопотання БЕБ щодо визначення порядку зберігання речових доказів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №72022000410000003 від 5 квітня 2022 року, було задоволено.

Суд визначив порядок зберігання для реалізації речових доказів у даному кримінальному провадженні шляхом передачі АРМА заарештованих товарно-матеріальних цінностей у вигляді 6,228 тис. тонн глинозему, що належить ПАТ «Русал Братськ» та розміщеного у 90 залізничних вагонах.

У ході досудового розслідування від Департаменту аналізу та управління ризиками БЕБ отримано інформаційну довідку, відповідно до якої встановлено, що фактичними власниками заарештованого глинозему є ПАТ «РусАл Братськ» (РФ) та «RS International Gmbh» (Швейцарія), що входять до «РусАл». Глинозем було визнано речовими доказами у цій справі, на нього було накладено арешт. Вартість глинозему визначена у розмірі понад 80 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають