9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 20 Лютого, 2024

Український фонд передав 350 безпілотників ЗСУ (фото)

Підрозділи Збройних сил України отримають 350 безпілотників Autel, які придбав Фонд Порошенка спільно з ГО «Справа Громад».

Про це повідомили на сторінці Фонду у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

До придбання дронів також долучені волонтери організації ГО «Res_Publica. Брати по Зброї».

Безпілотник Autel EVO II

Закуплено було 50 квадрокоптерів Autel EVO II 640T Dual із тепловізорами та додатковими акумуляторами, а також 300 БПЛА Autel EVO Lite+.

П’ятий президент України Петро Порошенко опублікував відео відправки з Естонії партії з сотень придбаних розвідувальних безпілотників:

“Сьогодні в Україну відправляються ці дрони, які так потрібні нашим військовим. Ці дрони оснащені термокамерою, можуть працювати вдень і вночі.

У кожній роті Збройних Сил України, яка отримає цей дрон, він буде коригувати вогонь артилерії. Артилерійські снаряди будуть знищувати цю нечисть, яка прийшла на нашу землю”, – заявив п’ятий президент України.

Дрони Autel EVO II Dual 640T придбані Фондом Порошенка та ГО “Справа Громад”. Фото: Юрій Бірюков

Ці нові безпілотники дозволяють українським військовим проводити розвідку, контролювати роботу мінометних розрахунків та знищувати російських окупантів із більшою ефективністю.

Дрони Autel EVO II Dual 640T придбані Фондом Порошенка та ГО “Справа Громад”. Фото: Юрій Бірюков

Порошенко також подякував уряду Естонії за сприяння у підготовці цього контракту на придбання 350 безпілотників виробництва компані Autel Robotics.

Останні новини:

Зараз читають