9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Українські військовослужбовці вже проходять навчання на британській бронетехніці

Українські захисники вже проходять навчання у Великій Британії на броньованих машинах, які потім будуть доставлені в Україну. Йдеться про 120 одиниць спеціальної техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Про те, що таке навчання вже відбувається повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, пише The Guardian.

Крім того, британські військові навчають українських на території Польщі. Йдеться про системи протиповітряної оборони.

“Можу сказати, що нині ми навчаємо українців у Польщі використанню засобів протиповітряної оборони, а у Великій Британії використанню бронетехніки”,– сказав Борис Джонсон.

Британія передає Україні 120 броньованих машин з яких 80 – це бойові броньовані машини Mastiff, Husky і Wolfhound.

Захищена патрульна машина Mastiff  (6х6) є різновидом MRAP Cougar HE, яка адаптована до вимог британської армії. Вона призначена для перевезення піхоти. Спроєктована з метою захисту від стрілецької зброї, наземних мін та саморобних вибухових пристроїв.

blank
Бронеавтомобіль Mastiff. Фото з відкритих джерел

Машина здатна перевозити вісім військовослужбовців та два члени екіпажу. Mastiff має максимальну швидкість 90 км/год, може бути озброєний кулеметами від 7,62-мм до 12,7-мм або 40-мм автоматичним гранатометом.

Husky – це спеціальна машина для виявлення вибухонебезпечних предметів та розмінування. Машина розроблена таким чином, щоб у випадку підриву руйнувалися змінні компоненти, а кабіна залишалася неушкодженою.

blank
Husky VMMD Фото з відкритих джерел

Wolfhound – важка броньована вантажівка. Використовується для супроводу патрулів, перевезення боєприпасів та необхідних вантажів. Wolfhound озброєна кулеметом калібру 7,62.

blank
Wolfhound. Фото з відкритих джерел

Інші 40 машин – це засоби для бойової розвідки, включаючи Spartan, а також машини швидкої допомоги Samaritan, броньовані командні машини Sultan та броньовані евакуаційні машини Samson.

У ЗМІ пишуть, що навчання триває кілька тижнів. Українські військові опановують наявні системи управління.

Також повідомляють, що британські війська в Польщі навчають українських військових використовувати зенітно-ракетний комплекс Starstreak і машини Stormer.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають