9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Українські військові почнуть опановувати німецькі РСЗВ Mars II вже наступного тижня

Українські військові почнуть навчання на німецьких реактивних системах залпового вогню Mars II вже наступного тижня.

Про це повідомила міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт під час виступу в Бундестазі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

“Воно (навчання, -ред.) починається наступного тижня“, – сказала вона, відповідаючи на питання одного з депутатів.

Українські військові працюватимуть з німецькими колегами, вивчатимуть необхідні команди німецькою для керування комп’ютерною системою.

РСЗВ Mars II

РСЗВ Mars II (Mіttlere A rtillerie Raketen System) – німецька реактивна система залпового вогню, яка була прийнята на озброєння Бундесверу в 1990 році.

Ця пускова установка на гусеничному шасі фактично є ліцензійною копією американської M270 MLRS з незначними доопрацюваннями.

blank
Пускова установка РСЗВ Mars II. Фото з відкритих джерел

Артилерійська частина системи складається з двох одноразових блоків, в кожному з яких розміщується по шість транспортно-пускових контейнерів (ТПК) з реактивними боєприпасами калібру 227 або 237 мм. Забезпечується максимальна дальність ураження цілей на відстані 45 000 – 70 000 м, в залежності від боєприпасів.

Система призначена для знищення скупчень живої сили та техніки противника, артилерійських батарей, засобів ППО, командних пунктів та вузлів зв’язку, а також для встановлення мінних полів методом дистанційного мінування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають