9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 18 Лютого, 2024

Українські військові почали застосовувати німецькі мостоукладальники Biber

У мережі оприлюднили відео, на якому “засвітили” німецький мостоукладальних Biber, який надійшов на озброєння Збройних сил України.

Танк-мостоукладач помітили під час завантаження на військовий трейлер, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defenxe Blog.

Раніше німецькі чиновники з оборонного відомства заявляли, що Берлін планує надіслати Україні 16 танків-мостоукладачів Biber, щоб підвищити логістику українських підрозділів і забезпечити їх обладнанням для подолання водних та інших перешкод.

Міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт повідомила, що перші шість систем мають бути поставлені Україні до кінця цього року, а 2023 буде надіслано ще 10 мостоукладальників.

Довідка про Biber

«Biber» — це броньований мостоукладальник, який створений на базі танка Leopard 1. Довжина мосту складає 22 метри, ширина 4 метри, а вага близько 10 тонн. Міст може витримати навантаження до 55 тонн.

Німецький мобільний допоміжний міст швидко розгортається і його можна використовувати для подолання природних та штучних перешкод на полі бою.

Останні новини:

Зараз читають