9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українські військові отримали ще 20 баражуючих боєприпасів “Warmate”

Для українських військових благодійники підготували 20 баражуючих боєприпасів “Warmate”.

Улітку цього року Олег Гороховський, monobank та UNITED24 зібрали 64 мільйони гривень для проєкту “Армія дронів”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На ці кошти вирішили придбати 40 ударних безпілотників “Warmate”.

Першу партію із 20 безпілотників українські військові на передовій отримали минулого місяця, другу – відправляють зараз.

“Сьогодні ще 20 Warmate посилять ЗСУ. Дякую за донати на “Армію дронів”! Кожен внесок через UNITED24 допомагає нам з Генштабом та Держспецзв’язку купувати техніку, яка просто зараз потрібна армії“, – розповів Олег Гороховський.

У червні стало відомо, що загалом monobank отримав понад 144 тисячі внесків. З них 152 — на суму від 100 тисяч гривень. Найбільшим внеском стала сума в більш як 551 тисячу гривень.

Баражуючий боєприпас Warmate Фото: WB Electronics

Крім того, банк розіграв 40 індивідуальних послань окупантам, які мають нанести на дрони. Для участі в розіграші треба було пожертвувати від 999 гривень — це зробили 6 682 людини.

Баражуючі боєприпаси “Warmate”

Баражуючий боєприпас “Warmate” розробки WB Electronics вперше представили у 2014-му році.

Виробник вважає боєприпас хорошою альтернативою керованим протитанковим ракетам.

Оператори позначають точку на карті, потім надають дані автопілоту для удару і безпілотник самостійно уражає ціль.

Під удари цих баражуючих боєприпасів потрапляє як легкоброньована техніка, так і системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та інші критично важливі об’єкти противника.

Останні новини:

Зараз читають