9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Українські військові опановують поставлену західну бронетехніку

Підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України відпрацьовують навички наступальних дій на іноземній бронетехніці.

Про освоєння нової техніки повідомив Генеральний штаб ЗСУ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Бойову підготовку одного з підрозділів Сухопутних військ перевірив Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

blank
Танк Т-72. Фото пресслужби Сухопутних військ

Українські воїни вже активно використовують техніку та озброєння надані нашими партнерами.

Нині триває тренування та освоєння нової, для Збройних Сил України бронетехніки, які вже стоїть на озброєнні українських піхотинців. Зокрема тренування проходять на гусеничних бронетранспортерах на базі М113.

“Усі підрозділи зараз вдосконалюють свої вміння у наступі. Тільки здійснюючи професійний та підготовлений наступ на російські окупаційні війська, ми зможемо звільнити нашу землю від ворога. Для цього потрібно багато та безперервно тренуватись. Тільки так ми зможемо зберегти життя українського воїна та знищити російського окупанта”, – зазначив командувач Сухопутних військ.

Українські воїни наразі удосконалюють тактику ведення бою в містах та селах, зачистку житлових приміщень та наступ піхоти під прикриттям бронетехніки.

blank
БТР YPR-765 в Україні. Фото пресслужби Сухопутних військ

Судячи з оприлюднених фото, військові освоюють гусеничні бронетранспортери YPR-765, що надішли до України з Нідерландів. Цей БТР створений на базі американського M113.

Раніше відео з такими бронетранспортерами з’явилося у соціальних мережах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають