9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Українські лікарні отримають новітні засоби для лікування травм судин

Шість українських лікарень, які працюють із пораненими внаслідок російських обстрілів, отримають новітні матеріали для лікування судинних травм від американської компанії «Humacyte».

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

«Перше постачання безклітинних судин людини (Human Acellular Vessels, або HAV) – уже на шляху до України. У співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Управлінням з продовольства і медикаментів США (FDA) скоординовано доставку та використання HAV як гуманітарної допомоги», – поінформували у МОЗ.

Головна виконавча директорка Humacyte Лаура Нікласон заявила, що компанія пишається тим, що робить свій внесок у поточну меддопомогу Україні та підтримує пацієнтів і відважних медичних працівників на місцях.

Як уточнили у МОЗ, Human Acellular Vessels (HAV), безклітинні судини людини, – це готові замінники судин людини, що можуть використовуватися як заміна для відновлення кровотоку в кінцівці, коли підшкірні вени або синтетичні трансплантати не є найкращими варіантами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають