9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Українські артилеристи знищують окупантів іранськими снарядами

Twitter-профіль Ukraine Weapons Tracker опублікував відео, яке вказує, що артилеристи Збройних сил України отримали іранські уламково-фугасні снаряди ОФ-462 калібру 122-мм до гаубиць Д-30.

Час та місце дії на відео, можливий обсяг поставок снарядів іранського виробництва – не розкриваються, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Існує дві основні версії, яким чином снаряди іранського виробництва надійшли до бойових частин Збройних сил України.

Перше, що може спадати на думку – ці снаряди Україна закупила безпосередньо у виробника. Але цей варіант – доволі сумнівний, оскільки за можливість “точкової” закупівлі боєприпасів у підсанкційного Ірану наша держава точно б не стала ризикувати відносинами із США.

Більш ймовірний варіант – ці іранські снаряди до Д-30 опинились в переліку контрабандної зброї, котра призначалась єменським хуситам, і яку ВМС США перехопили у водах Перської затоки. Оскільки таке озброєння стало по факту “надлишковим військовим майном”, воно доволі швидко та негласно “мігрувало” туди, де воно потрібніше для боротьби за цивілізацію. Тобто – в руки артилеристів підрозділів Сил оборони України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають