9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українські артилеристи використовують новітні боєприпаси з “ударним ядром” для ураження ворожої техніки

Сили оборони України за допомогою сучасних боєприпасів знищують бронетехніку окупаційних військ росії.

Такий висновок можна зробити з опублікованого відео від українських військових, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Це не перший випадок, коли у кадр потрапляє робота цих новітніх боєприпасів. Раніше відео із застосуванням такої зброї публікував Генштаб ЗСУ.

Судячи з оприлюдненого нового відео у мережі, українська артилерія застосовує боєприпаси SMArt 155 німецького виробництва компанії GIWS Gmbh, які призначені для ураження бронетехніки противника на великій відстані.

Артилерійський боєприпас SMArt 155

SMArt 155 – це касетний артилерійський снаряд калібру 155 мм, спроєктований для стрільби з гаубиць та самохідних установок для ураження броньованої техніки у верхню частину корпусу.

Снаряд вистрілюється по заданих координатах. Він несе окремі два бойові суббоєприпаси, які після вибуху снаряда на певній висоті над ціллю розділяються і на парашутах опускаються та здійснюють пошук цілі.

Принцип роботи SMArt 155

Кожен суббоєприпас оснащений індивідуальною системою самонаведення, що поєднує радіолокаційний та інфрачервоний сенсори.

Після ідентифікації цілі суббоєприпас детонує та вистрілює “ударне ядро”, яке і уражає бойову машину згори.

Момент влучання ударного ядра якраз і зафіксовано на опублікованому відео:

Про постачання артилерійських боєприпасів SMArt 155 Збройним силам України офіційно не повідомлялося.

Останні новини:

Зараз читають