9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Українське підприємство переобладнало для Держпродспоживслужби партію автомобілів

Завод спецтехніки «Техкомплект» спільно з ТОВ «Пежо Сітроен Україна» і ТОВ «Автосвіт Миколаїв» виконав спеціалізацію двох легкових автомобілів Peugeot 301 і однієї одиниці авто Citroen C-Elysée для «Держпродспоживслужби».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства «Техкоплект».

Зовні ці автомобілі, крім бічних службових написів і контрастних смуг відповідно до ДСТУ 3849-99, виглядають як традиційні легкові седани від французьких автомобільних брендів. А всередині на Заводі спецтехніки «Техкомплект» спеціалізовані автомобілі «Держпродспоживслужба».

  1. Отримали оснащення наступними видами спеціального обладнання:
  • переносним холодильником (термочемоданом) для зберігання і перевезення біологічних препаратів, крові та хімреактивів;
  • термочемоданом для перевезення термостійких медпрепаратів і вакцин;
  • сумками для розміщення і перевезення ветеринарно-лікарських засобів, необхідних для надання невідкладної допомоги хворим тваринам;
  • сумками для розміщення наборів інструментів і лабораторно-діагностичних приладів, необхідних для розкриття тварин, взяття матеріалу для проведення лабораторно-діагностичних досліджень;

2. Оснащення для інструментів і засобів встановлено в переобладнаному багажному відділенні та закріплено до елементів кузова за допомогою швидко-пристроїв, які надійно фіксують обладнання під час руху автомобіля.

blank

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Центр організації дорожнього руху» отримав партію евакуаторів від «Техкомплекту».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають