9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Українське дунайське пароплавство озвучило нові українські назви суден на заміну російським

Керівництво Українського Дунайського пароплавства, яке ще в серпні анонсувало заміну назв суден флоту з російських і комуністичних на українські, оголосило перші результату відбору нових імен.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Керівник УДП Дмитро Москаленко, зокрема, зазначив, що замість російських міст та назв на честь “комсомольців” тепер будуть назви українських населених пунктів, пов’язаних з судноплавством. Назви на честь капітанів, механіків та керівників Дунайського пароплавства залишаться. Також залишаться назви на честь українських міст, але мову написання назв замінять на українську.

“Наразі спільно з шановними фахівцями Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України опрацьовуємо нові назви для того, щоб запобігти дублюванню”, – проінформував Москаленко.

Він також додав, що вже точно відомо, що буксир “Хабаровск” стане “Маруіполем”, “Иваново” – “Генічеськом”, “Оренбург” – “Феодосією”, “Антон Оника” – “Миколаєвом”, “Яков Батюк” – “Бердянськом”, “Володимир Куриленко” – “Києвом”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають