9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Українська авіакомпанія отримала два літаки Ан-148 з Росії

У державному реєстрі цивільних повітряних суден України з’явилися два літаки Ан-148, які раніше літали в Росії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

За даними онлайн-радарів, два авіалайнери з новим українськими номерами у жовтні прибув з Кишинева в аеропорт Бориспіль.

blank
Колишній літак Ан-148 авіакомпанії “Ангара” при заході на посадку в аеропорту Бориспіль. Фото: Олександр Науменко

Обидва Ан-148 зареєстровані на нову українську авіакомпанію Air Ocean Airlines. Їх новим власником значиться компанія Cyprus aircraft leasing 2 (Cal) LTD.

У державному реєстрі юридичних осіб значиться, що нова авіакомпанія заснована 27 серпня 2020 року. Її власником вказано Романа Трохимчука, а директором – Миколу Мельниченка.

Для отримання сертифіката експлуатанта та старту польотів авіакомпанії потрібно було зареєструвати в Україні мінімум два літаки.

Зазначені Ан-148 літали в російській авіакомпанії «Ангара» з реєстраціями RA-61711 і RA-61714. Вона їх отримала через лізингову компанію «Ильюшин Финанс Ко».

В ході експлуатації авіакомпанія зіткнулася з проблемами з підтримки льотної придатності літаків на тлі загострення відносин Росії та України та політики санкцій. Це призвело до простою повітряних суден.

blank
Ан-148 з номером UR-CTF у Кишиневі

У серпні обидва Ан-148 опинилися в Кишиневі. На їх фюзеляжі були залишки лівреї колишнього експлуатанта і номера українського реєстру UR-CTC і UR-CTF.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають