9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Українці – працьовиті, талановиті, відповідальні: як західна компанія шукає партнерства в Україні, не дивлячись на війну

Війна боляче вдарила по українському бізнесу – хтось заморозив діяльність, хтось припинив свою роботу назавжди. Але обнадійливі тенденції є – IT сфера втрималась і активно поповнює український бюджет, від 24 лютого в країні зареєстровано 150 тисяч нових підприємств, а в серпні порівняно із березнем в 20 разів зросла кількість нових вакансій.

І за кордоном є ті, хто стежить за справами в Україні і вірять в її бізнес-потенціал. Чому і навіщо – ділиться американсько-польська компанія Transaction Cloud.


“Ми співпрацювали з кількома українськими вендорами ще до повномасштабного вторгнення і були задоволені нашою співпрацею”, – розповідає Fahezan Sayed.

Transaction Cloud, яку він зареєстрував у Сполучених Штатах разом із двома розробниками з Польщі, займається проведенням міжнародних онлайн-оплат, вирішенням податкових питань, які з ними виникають, спрощує бухгалтерський облік SaaS компаніям.

Зараз Transaction Cloud готується до запуску функції партнерського маркетингу, яка дозволить просувати SaaS продукти за допомогою армії афіліатів по всьому світу.

З початком війни у команди Transaction Cloud навіть думки не промайнуло про те, аби припинити співпрацю з Україною.

“Навпаки, ми не тільки підтримали наших українських вендорів, але й подвоїли зусилля із пошуку нових партнерств”, – говорить Fahezan.

Він пояснює це тим, що в складні часи неабияк зростає мотивація, креативність, ініціативність підприємців.

Українська економіка також неабияк потребує підтримки і зростання, що важливо для всіх, хто небайдужий до майбутнього цієї держави. Прибутки, які зараз отримують українські компанії, не тільки годують цілі сім’ї, а й йдуть на потреби армії.

Плюс це певний стратегічний хід – в умовах низької конкуренції за партнерства у сфері, є можливість встановити їх з багатьма українськими SaaS компаніями і отримувати взаємну користь від співпраці.

Чому партнерство з Transaction Cloud має бути цікавим для українців під час війни?

Як говорить Fahezan, компанія пропонує їм особливу можливість для примноженням доходу та зростання.

По-перше, платіжна платформа Transaction Cloud дозволяє здійснювати платежі по всьому світу.

І для українських SaaS компаній це означає доступ до нових ринків і величезної кількості потенційних покупців.

По-друге, Transaction Cloud пропонує українцям спеціальний стартап-пакет, який передбачає безкоштовне використання платформи новими бізнесами до перших 10000 доларів прибутку.

Тобто ті, хто наважиться запустити зараз свій стартап, отримають всебічну та безкоштовну підтримку – від запуску транзакцій до вирішення всіх податкових питань, адже платформа враховує нюанси різних податкових юрисдикцій.

По-третє, нова функція партнерського маркетингу від Transaction Cloud дозволить українським SaaS компаніям не тільки просувати свої продукти по всьому світу через мережу лідерів думок, маркетологів, PR-ників та інших професійних афіліатів.

А також може принести дохід українцям, які самі готові спробувати себе в ролі афіліатів і просувати продукти SaaS компаній в мережі.

“Українці – працьовиті, талановиті, відповідальні”, – так відгукується про свій досвід із українськими SaaS-вендорами власник американсько-польської компанії, яка не припиняє вірити в потенціал цієї нації та її бізнесу навіть у найскладніші часи.

До речі, польський офіс Transaction Cloud знайшов ще один спосіб підтримати Україну – у новій вакансії зазначили “Готові до роботи з біженцями з України”, і відтоді уродженка Запоріжжя також є частиною цієї амбітної команди.

Воно привернуло ще більше уваги тих країн, які бачать переваги співпраці з українцями, хочуть допомогти бізнесам і людям заробляти, українській економіці – функціонувати, державі – встояти.

А скористатися наявною можливістю, чи ні – це вже вибір українського бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають