9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Україна замовила ще 300 німецьких безпілотників Vector

Міноборони України замовило 300 розвідувальних безпілотників середнього радіуса дії типу Vector.

Про це повідомила німецька компанія Quantum-Systems GmbH, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Безпілотники замовлені у рамках військової підтримки Збройних сил України, що фінансується урядом Німеччини.

Україна розмістила третє замовлення на 300 БПЛА Vector після двох попередніх замовлень на 105 БПЛА Vector у січні 2023 року і 33 БПЛА Vector у серпні 2022 року.

Цей БПЛА широко та інтенсивно випробовували на полі бою в Україні, де він довів свою ефективність в операціях військової розвідки, спостереження та рекогносцировки.

Безпілотник забезпечує безперервне виявлення ворожих цілей незалежно від погодних умов, розвиває швидкість до 72 км/год і витримує тривалий час польоту.

Цей тип БПЛА надає дані повітряної розвідки в реальному часі в ефективній і зручній для користувача формі завдяки вбудованому штучному інтелекту, також система звільняє оператора від постійного відеоконтролю.

Вбудовані алгоритми дають змогу автоматично ідентифікувати об’єкти та негайно передавати ключову розвідувальну інформацію на землю.

«Використовуючи передові можливості штучного інтелекту, Vector дає змогу українським військам швидко збирати важливі розвідувальні дані та здобувати стратегічну перевагу», – розповідають у компанії.

Система поставляється в сумці для транспортування, яку може носити одна людина. За даними Quantum-Systems, налаштування БПЛА до польоту триває всього дві хвилини.

Компанія Quantum Systems підтверджує «своє тісне партнерство і незмінну підтримку України постачанням новітніх безпілотників Vector відповідно до контракту Міністерства оборони України».

У Quantum-Systems пишуть, що навчитися користуватися їхнім безпілотником зазвичай можна за чотири дні.

Зазначимо, німецька технологічна компанія Quantum Systems не просто продає Україні дрони, а й відкриває тут сервісний центр зі своїм представництвом.

Останні новини:

Зараз читають