9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Україна закупила перші 30 броньованих машин швидкої допомоги британського виробництва (фото)

Посольство України у Великій Британії зібрало кошти та придбало 30 броньованих машин швидкої допомоги для територій на яких ведуться бойові дії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на FB сторінку посольства України у Великій Британії.

Так, посольство вирішило направити частину коштів, зібраних через власну платформу withukraine.org, на закупівлю не просто автомобілей швидкої медичної допомоги, а броньованих машин, які зможуть надійно захистити хоробрих українських медиків та воїнів.

blank
Фото: Embassy of Ukraine to the UK

Тиждень тому дипломати зробили замовлення на першу партію з 30 броньованих швидких, 15 з яких відправляються до України вже на початку наступного тижня.

blank
Фото: Embassy of Ukraine to the UK

Посол України Вадим Пристайко відвідав місто Гуул, де розташовані виробничі потужності Venari Group – найбільшого та найвідомішого британського виробника автомобілів швидкої допомоги.

blank
Фото: Embassy of Ukraine to the UK

Компанія не лише погодилась відкласти всі поточні замовлення для британського ринку і повністю перепрофілюватись на виробництво автомобілей для України, але й зробить це на безприбутковій основі.

blank
Фото: Embassy of Ukraine to the UK

Посол поспілкувався зі співробітниками підприємства, які працюють у дві зміни без вихідних, та ознайомився з процесом перетворення колишніх автомобілей Міноборони Великої Британії на броньовані реанімобілі з усім необхідним обладнанням.

«Щиро радий, що наша ініціатива по збору коштів дозволяє нам реалізовувати подібні проєкти. Кожен автомобіль – це врятовані життя. Ми продовжимо це робити самостійно та запрошуємо інших бажаючих долучитись до цієї ініціативи», – зазначив Посол Пристайко.

Останні новини:

Зараз читають