9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Україна заарештувала 12 російських літаків “Руслан” авіакомпанії “Волга-Днепр”

Суд заарештував 12 транспортних літаків Ан-124-100 “Руслан” російської авіакомпанії “Волга-Днепр” у рамках кримінального провадження, відкритого за заявою державного підприємства “Антонов”.

Про це йдеться в ухвалі слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва, повідомляє юридична фірма “Ілляшев та Партнери”, що представляє інтереси держпідприємства, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

“Постанова була надіслана всім компетентним органам у відповідних юрисдикціях. Отже, процедуру виконання цього забезпечувального заходу вже запущено”, – зазначив агентству “Інтерфакс-Україна” старший партнер, керівник практики міжнародного арбітражу “Ілляшев та Партнери” Роман Марченко.

Згідно з рішеннями місцевої влади трьом літакам Ан-124-100 “Руслан” авіакомпанії “Волга-Дніпро” заборонено виліт із Німеччини, одному – з Канади.

blank
Літак Ан-124 “Руслан” російської авіакомпанії “Волга-Днепр”

Арешт накладено з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого відшкодування збитків.

“Росавіація” незаконно надала право компанії, що входить до групи компаній “Волга-Днепр”, видавати сертифікати льотної придатності на “Руслани”. Фактично останніми роками “Волга-Днепр” видавала сертифікати сама собі, ставлячи під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден, що є кричущим порушенням положень міжнародних конвенцій”, – пояснили в юркомпанії.

Літаки підлягають передачі в управління українському Національному агентству з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають