9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Україна вперше визнала міжнародним спонсором війни індійську компанію

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до списку міжнародних спонсорів війни індійську компанію CK Birla Group.

Про це йдеться на сайті агентства, передає Промисловий Портал.

Рішення пов’язане із постачанням індійських вальниць (підшипників), яке здійснюють CK Birla та її дочірня компанія National Engineering Industries Limited (бренд NBC Bearings).

З квітня 2022 року до березня 2023 року частка NBC Bearings в імпорті вальниць до Росії становила 38,4% (або $12,3 млн). Її основний клієнт – Європейська підшипникова корпорація, чия продукція активно використовується в процесі виготовлення локомотивів, авіації, ракетних комплексів та іншої військової техніки.

Голова НАЗК Олександр Новіков заявив, що російська військова промисловість “дуже залежна від імпортного постачання в кількох критичних сферах – оптиці, мікроелектроніці, сучасних верстатах і дещо несподівано – в підшипниках”.

Він закликав CK Birla Group відмовитися від торгівлі з Росією.

Внесення до переліку міжнародних спонсорів війни є репутаційним інструментом.

Усі включені до переліку компанії вносяться до бази даних World-Check, що здійснює облік осіб і організацій із підвищеним ризиком та використовується у світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.

Останні новини:

Зараз читають