9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Україна відновлює пошуки нафти та газу на північно-західному шельфі Чорного моря

Судно “Іскатель” буде здійснювати пошук нафти і газу до кінця липня.

Науково-дослідне судно “Іскатель” здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на північно-західному шельфі Чорного моря протягом 15 днів до кінця липня, повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної служби геології та надр Олег Кирилюк, передає УНІАН.

Сьогодні, 6 липня 2018 року в Одесі відбудеться вихід у рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна “Іскатель”, яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти та газу на північно-західному шельфі Чорного моря. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватися протягом 15 днів у межах Кілійського-Зміїного уступу і Криловського прогину, – повідомив він.

Кирилюк додав, що “Іскатель” – унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високочастотної, а низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність.

Фото Олега Кирилюка.

Також він зазначив, що в планах підприємства «Причорномор’я» – проведення комплексних геофізичних і геохімічних досліджень з метою виявлення та підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів.

Останні новини:

Зараз читають