9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Україна у постійному діалозі з Пентагоном про отриману від партнерів зброю

Україна надає Сполученим Штатам інформацію про використання і наявність отриманої американської зброї, яку застосовують на полі бою проти російських окупантів.

Про це заявив у понеділок американський високопосадовець Пентагону, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Американський чиновник на умовах анонімності заявив, що США відновили виїзні інспекції в Україні, щоб відстежувати постачання зброї Києву.

Зазначається, що влада України взяла на себе зобов’язання щодо охорони та обліку зброї та доказів того, що вона була кудись перенаправлена, немає. Але, за словами посадовця, Сполучені Штати все ж недавно відновили інспекції «на місцях» для перевірки запасів зброї в Україні «у будь-який час та в будь-якому місці, де дозволяють умови безпеки».

blank
Ракети Hydra 70 Фото: Армія США

Інспекції на місцях є звичайною частиною угод, які країни підписують зі Сполученими Штатами, коли їм надається певна зброя.

«Ми продовжимо працювати з нашими колегами в уряді США та з нашими міжнародними партнерами, щоб забезпечити підзвітність допомоги в галузі безпеки зараз і в майбутньому», – сказав американський чиновник журналістам.

blank

Такі перевірки проводяться військовим аташе та відділом оборонної співпраці при посольстві США у Києві.

Скільки таких інспекцій було досі, посадовець Пентагону не вказав, але визнав, що не завжди легко відстежувати наявність зброї у зоні активного конфлікту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають