9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Україна прийматиме участь в створенні нового європейського газового коридору Хорватія – Угорщина – Україна

blankУкраїна готова долучитися до проекту формування нового газового коридору Хорватія – Угорщина – Україна.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час переговорів з Прем’єр-міністром Хорватії Андреем Пленковичем, передає Національний промисловий портал з посиланням на Урядовий портал.

Ми зацікавлені у тому, щоб створити газовий коридор Хорватія – Угорщина – Україна і все будемо робити для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації. Ми зацікавлені у такому постачанні газу в Україну, – сказав Глава Уряду.

Україна в рамках диверсифікації поставок природного газу та з метою налагодження нових форм співпраці в енергетичній сфері з країнами Євросоюзу готова долучитися до проекту формування нового газового коридору Хорватія — Угорщина — Україна, який передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі.

Проект входить в пакет ініціатив Президента Хорватії Колінди Грабар-Китарович по формуванню Центральноєвропейської вертикалі співпраці “Адріатика- Балтика – Чорне море” і передбачає не тільки організацію поставок палива, а й можливе об’єднання газотранспортних систем трьох країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають